מלון סאם אנד בלונדי תל אביב

ברוכים הבאים למלון של סאם ובלונדי. מלון שנבנה בהשראת הסיפור של סאם ובלונדי.
סאם ובלונדי הם הזוג שמצוי בכולנו, בכל זוג או צמד. קצת הפוכים, אבל ביחד יוצרים שלם. 
קרא עוד
זוג, שטיול בתל-אביב בשבילם הוא עניין כל כך ייחודי.
יחד, הם מוצאים את עצמם בחופשה המושלמת, לפי ראות עיניו של כל אחד.
המלון של סאם ובלונדי מוכיח כי סך החלקים הוא האחד.סאם ובלונדי הם הזוג, שכאשר מביטים עליו מהצד,
על החיים שלהם יחד, תוהים מי זה שם?...סאם? בלונדי? איזו חופשה לך תהיה? ולחצי השני שלך?... 
מה שבטוח הוא, שזו תהיה חופשה שלמה.בדיוק כמו של סאם ובלונדי.את הסיפור על סאם ובלונדי
כתב הסופר והמשורר הנודע אודי שרבני. הוא נכתב בהשראת העיר תל-אביב ומתוך ההשראה, שהעניקו לו הצמד סאם ובלונדי במסעם בעיר.אתם מוזמנים לעולם הספר של סאם ובלונדי.
הסיפור שבשבילו שווה לעשות Book & Stay איתנו בתל אביב.בכל אחד יש קצת סאם וקצת בלונדי. בואו.הצטרפו לסיפור שלנו במלון המיוחד והצהוב של סאם ובלונדי.
קרא עוד
זוג, שטיול בתל-אביב בשבילם הוא עניין כל כך ייחודי. יחד, הם מוצאים את עצמם בחופשה המושלמת, לפי ראות עיניו של כל אחד.המלון של סאם ובלונדי מוכיח כי סך החלקים הוא האחד.
סאם ובלונדי הם הזוג, שכאשר מביטים עליו מהצד, על החיים שלהם יחד, תוהים מי זה שם?...סאם? בלונדי? איזו חופשה לך תהיה? ולחצי השני שלך?... מה שבטוח הוא, שזו תהיה חופשה שלמה. בדיוק כמו של סאם ובלונדי.
את הסיפור על סאם ובלונדי כתב הסופר והמשורר הנודע אודי שרבני. הוא נכתב בהשראת העיר תל-אביב ומתוך ההשראה, שהעניקו לו הצמד סאם ובלונדי במסעם בעיר.
אתם מוזמנים לעולם הספר של סאם ובלונדי. הסיפור שבשבילו שווה לעשות Book & Stay איתנו בתל אביב. בכל אחד יש קצת סאם וקצת בלונדי. בואו. הצטרפו לסיפור שלנו במלון המיוחד והצהוב של סאם ובלונדי.

סגור
סגור
החדרים
אתם מוזמנים לעולם הספר של סם ובלונדי.במלון של סאם ובלונדי 45 חדרים מארבע קטגוריות: דלאקס, הסיפור שבשבילו שווה לעשות Book & Stay איתנו בתל אביב. דלאקס עם מרפסת, סטודיו והסוויטות של סאם ובלונדי.
טיפולי ספא סאם ובלונדי
אתם מוזמנים לחדר טיפולי הספא של סאם ובלונדי, על מנת לנוח ולהירגע. כאן תוכלו ליהנות ממגוון עיסויים, על ידי מיטב המטפלים. לאחר עיסוי מרגיע, או בשקיעה היפה של תל אביב, אנו מזמיניםאתכם ליהנות מגג המלון, המציע מיטות שיזוף ואמבט שמנים חיצוני לצד כוס קאווה קרה. ולהירגע..
מתקני מלון סאם ובלונדי
ספא, השכרת אופניים, ספורט , חניה... כל מה שאתם מחפשים שניה לפני שאתם סוגרים- תמצאו כאן.

מיקום מנצח

המלון ממוקם ברחוב שנקין, בלב לבה של תל אביב,במרחק הליכה מהמקומות הכי מבוקשים בעיר.הרחוב מוביל לשדרות רוטשילד, נחלת בנימין,שוק הכרמל וחוף פרישמן.